تبلیغات
ستارگان بلوگرانا - پدرو نام بازیکن مد نظر روسل را فاش کرد/ویا از بیمارستان مرخص شد

ویا از بیمارستان  مرخص شد
سلام داوید ازبیمارستان مرخص شد خداییییییییا شکرت

داوید ویا مهاجم باتجربه و اسپانیایی باشگاه بارسلونا دیشب از بیمارستان مرخص شد.این درحالی است که او روز دوشنبه به دلیل درد درناحیه شکمی و احتمال وجود مشکل کلیوی در بیمارستان بستری شده بود ولی حالا حالش خوب است.

البته مشخص نیست که آیا او در دیدار شنبه هفته آینده بارسا مقابل گرانادا قادر به همراهی تیمش خواهد بود یا خیر

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، ویا در بیمارستان بارسلونا مورد درمان قرار گرفت تا جسم کوچکی که در کلیه او وجود داشت از میان برود و حالا از بیمارستان مرخص شده.او از امروز در تمرینات بارسلونا حضور پیدا کرده !!!!!!!!!!


منبع:وبلاگ طرفداران کاتالان ویا
سلام!پدرو اسم بازیکن مد نظر روسل رو فاش کرد
پدرو رودریگوئز در شب رونمایی از کفش‌های نایک جدیدش به تمجید از یکی از بازیکنان رئال مادرید پرداخت و گفت: سرخیو راموس بسیار قوی و سریع است؛ حرکت پا به توپ خوبی دارد و یکی از بهترین مدافعان میانی دنیا است.(ازش زیاد خوشم نمی آد)

بازیکن اسپانیایی در خصوص عملکرد اخیر بارسلونا نیز اظهار داشت: واقعا می‌خواهیم کار بزرگی انجام دهیم و دوباره سالی پر از موفقیت داشته باشیم اما باید گام به گام جلو برویم.

وی درباره زمان بازی‌ ال‌کلاسیکو (شنبه ساعت 4 بعدازظهر به وقت محلی) نیزگفت: این ساعت از ساعت 12 ظهر بدتر است زیرا زمانی میان ساعت ناهار و خواب بعدازظهر است اما مجبوریم بازی در این ساعت را هم تجربه کنیم.(آخ جون حدود ساعت 5-6 عصره
)

پدرو که توانست در تیم ملی اسپانیا نیز گلزنی کند افزود: ویسنته دل بوسکه مرا باور دارد. امیدوارم همچنان در تیم بازی کنم و بتوانم گل‌های بیشتری با بارسا بزنم. آسوده و خوشحالم زیرا حس می‌کنم در موفقیت تیم سهیم هستم.(تو فقط موقعیت خراب نکن)

وی در خصوص شایعاتی پیرامون مسی، آربلوا و کارانکا نیز خاطرنشان کرد: مسی همیشه کارش را در زمین مسابقه انجام می‌دهد. نمی‌خواهم چیز بیشتری در این باره بگویم. او همیشه خارج از زمین مسابقه جدی است و توجهی به رفتار دیگران با او در زمین ندارد.
(نمیدونم چی بگم)

تاریخ : چهارشنبه 25 بهمن 1391 | 06:16 ب.ظ | نویسنده : علیرضا | نظرات

  • پی سی سون
  • بیابان زدایی
  • بلاگ اسکای
  • سکوت