تبلیغات
ستارگان بلوگرانا - بارسا-من سیتی/در بهترین زمان برابر من سیتی قرار می گیریم
سلام! 
خوبید! چه خبر!؟
سلامتید!
فردا شب بازی بارسا-من سیتیه!
خیلی بازیه حساسیه!
امیدوارم ببریم!
و مثله بازی با بایرن نبازیم
راستی تاتا هم مصاحبه ای کرده ک می تونید در ادامه مطلب بخونید!
بارسلونا و منچستر‌سیتی سه‌شنبه در لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه اتحادیه میدان می‌روند؛ دیداری که خیلی‌ها آن را حساس‌ترین دیدار دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان می‌دانند.

خراردو مارتینو سرمربی بارسلونا پیش از دیدار تیمش برابر منچستر‌سیتی در لیگ قهرمانان اروپا، گفت: در بهترین زمان ممکن برابر منچستر‌سیتی قرار می‌گیریم و این نکته بسیار مهم و خوشحال‌کننده‌ای برای ما محسوب می‌شود. این بهترین زمانی است که دوست داشتم تیمم برابر منچستر‌سیتی قرار گیرد. همه بازیکنان تیمم در این دیدار آماده هستند و امیدوارم بتوانیم در انگلیس به خوبی از آنها استفاده کنیم. منچستر‌سیتی در این فصل تیم خطرناک و قابل احترامی نشان داده است و می‌دانیم چه بازی سختی در انگلیس خواهیم داشت اما صرف از نظر از حریفی که برابر آن به میدان خواهیم رفت، می‌خواهیم در دیدار سه شنبه شب دیداری زیبا از خود نشان دهیم.

منچسترسیتی و بارسلونا در این فصل یک وجهه مشترک داشته‌اند و آن هم مهاجمان خطرناک این دو تیم است که باعث شده گل‌های زیادی در این فصل به ثمر برسانند. خراردو مارتینو درباره تقابل دو تیم هجومی این فصل فوتبال اروپا گفت: در چنین دیدار‌هایی که دو تیم هجومی برابر هم قرار می‌گیرند، مالکیت توپ بسیار مهم است و تیمی که بتواند توپ را بیشتر در اختیار داشته باشد، شانس موفقیت بیشتری دارد. در این جنبه هر دو تیم شبیه هم هستند و سعی‌ می‌کنند با حفظ توپ، فوتبالی هجومی به نمایش بگذارند. اگر بتوانیم توپ را در اختیار خودمان داشته باشیم، می‌توانیم فرصت‌های گل زیادی را روی دروازه حریف خلق کنیم.

سرمربی بارسلونا در باره اضافه شدن آندرس اینیستا به ترکیب تیمش گفت:‌ حقیقت این است که وقتی اینیستا آماده باشد و بازی خوبی از خود نشان دهد، تیم آماده است و بازی متفاوتی ارائه می‌دهد. او در این فصل برابر ختافه بازی بسیار زیبایی را از خود به نمایش گذاشت اما در بازی برابر آتلتیکو مادرید دچار مصدومیت شد و چند بازی در ترکیب تیم نبود. امیدوارم که او بتواند در انگلیس برابر منچستر‌سیتی بازی خوبی را از خود نشان دهد.

مارتینو در پایان گفت: همه بازیکنان من آماده هستند و می‌توانند در بازی فردا شب به میدان بروند. تیم ما بازی‌های فشرده‌ای را در روزهای قبل پشت سر گذاشته و همه بازیکنان تیم به یک اندازه در موفقیت ما تاثیر داشتند.

تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1392 | 01:55 ب.ظ | نویسنده : علیرضا | نظرات

  • پی سی سون
  • بیابان زدایی
  • بلاگ اسکای
  • سکوت