تبلیغات
ستارگان بلوگرانا - پپ سرمربی بایرن شد/تیتو: پپ سبک خودش را دارد
سلام این خبر ماله چند روزه پیشه
پپ سرمربی بایرن مونیخ شد! من پپ رو خیلی دوس دارم! و با رفتن پپ به بایرن شاید چند تا مطلبم در مورد بایرن بنویسم!ظاهرا قرارداد پپ سه ساله و حدود یک ماه پیش امضا شد(خوب چرا همون موقع نگفتن)

مطلب بعدی:
تیتو: پپ سبک خودش را دارد

برید تو ادامه مطلب

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا گفت: گواردیولا به دنبال انتقال سیستم بارسلونا به بایرن مونیخ نیست.


هفته گذشته پپ گواردیولا سرمربی سابق بارسلونا با عقد قراردادی 3 ساله به بایرن مونیخ آلمان پیوست تا در فصل آینده هدایت باوارایی‌ها را در دست بگیرد.

به گزارش فارس،بر این اساس گمانه‌زنی‌هایی درباره احتمال حضور برخی از بازیکنان بارسلونا در تیم آلمانی به وجود آمد که این موضوع در برخی رسانه‌ها منتشر شد.

تیتو ویلانووا که در گذشته دستیار پپ بود و به همراه او 14 قهرمانی را کسب کرد در واکنش به این موضوع اظهار داشت که به هیچ عنوان توجهی به این شایعات نخواهد کرد و نسبت به این موضوعات بی‌اعتنا خواهد بود.

سرمربی بارسلونا اظهار داشت: حضور گواردیولا در بایرن مونیخ اتفاق مهمی برای این تیم است و خبر بزرگی برای بوندس لیگا است. بایرن مونیخ از تیم‌های بزرگ و قدرتمند فوتبال است و گواردیولا به عنوان یکی از بهترین مربیان دنیا باید به مربیگری بپردازد.

وی ادامه داد: نگران خروج برخی از بازیکنان بارسا و پیوستن آن‌ها به بایرن نیستم. پپ روش خودش را برای مربیگری دارد و قطعا از متد خودش در این تیم استفاده خواهد کرد.

ویلانووا افزود: فکر می‌کنم مردم نباید تصور کنند که بایرن هم مثل بارسا بازی خواهد کرد. دو تیم شباهت‌هایی به هم دارند؛ اما لزوما سبک بازی‌های دو تیم متفاوت است. من درباره آکادمی بازیکنان جوان بایرن اطلاع چندانی ندارم و نمی‌دانم که پپ قادر خواهد بود از آن‌ها مثل بارسا استفاده کند.

سرمربی آبی‌اناری‌ها گفت: چیزی که من می‌دانم این است که گواردیولا به دنبال انتقال سیستم بارسا به بایرن مونیخ نیست. آن‌ها جنبه‌های متفاوتی در بازی‌هایشان دارند که 4 عنوان قهرمانی این تیم در اروپا به واسطه آن بدست آمده است.تاریخ : شنبه 30 دی 1391 | 04:36 ب.ظ | نویسنده : علیرضا | نظرات

  • پی سی سون
  • بیابان زدایی
  • بلاگ اسکای
  • سکوت