تبلیغات
ستارگان بلوگرانا - مالاگا - بارسلونا : به امید پیروزی/لباس میلان پیکه
سلام!هیچی ندارم بگم فقط می گم ب امید پیروزی

مالاگا


Kameni
Sanchez, Demichelis, Weligton, Gamez
Toulalan, Camacho
Joaquin, Isco, Eliseu
Santa Cruz


بارسلونا

Pinto
Alves, Pique, Puyol, Alba
Xavi, Busquets, Fabregas
Pedro, Messi, Iniesta


سایت گل-در 11 روز گذشته این سومین دیدار این دو تیم با یکدیگر خواهد بود،جایی که آنها از دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف 4 تیم پایانی مشخص شود.شاگردان مانوئل پیگرینی موفق شدند تا دور رفت را با دو گل در نوکمپ، بارسلونا را متوقف کنند و چهارشنبه شب این شانس را دارند تا برابر هوادارن خود در خانه برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی امیدوار باشند.

تیتو ویلانوا سرمربی بارسلونا یک بار دیگر به دلیل بیماری که دارد راهی نیویورک شده،بنابراین در بازی پنجشنبه شب نمی تواند تیمش را روی نیمکت همراهی کند اما او برای این بازی 25 بازیکن را دعوت کرده در حالی که ایساک کوئنکا پس از مدت ها دوری از میادین به دلیل مصدومیت در حال حاضر به تمرینات بازگشته و می تواند در صورت نیاز پنجشنبه شب برای تیمش به میدان برود.

پس از تساوی 2-2 از دور رفت مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری در ورزشگاه نوکمپ, بارسلونا در مصاف بعدی خود در لالیگا برابر سوسیه داد تن به شکست 3-2 داد در حالی که کاتالان ها با 2 گل از حریف خود جلو بودند اما در نهایت این پیروزی به شکست تبدیل شد تا نخستین باخت بارسلونا در این فصل لالیگا ثبت شود.

در سوی دیگر مالاگا نیز پس از درخشش در ورزشگاه نوکمپ از دور رفت مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری برابر بارسلونا در مصاف بعدی خود در لالیگا برابر سلتاویگو با تساوی 1-1 در خانه متوقف شد.

مالاگا در این بازی مجبور است بدون ناچو مونرئال به میزبانی کاتالان ها برود پس از انکه این بازیکن در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری مرتکب خطای شدیدی بر روی پدرو بازیکن بارسلونا شد و با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین مسابقه اخراج شد.به احتمال فراوان انتظار میرود تا مانوئل پیگرینی سرمربی مالاگا برای این بازی تقریبا از همان ترکیبی که از دور رفت در تساوی 2-2 برابر بارسلونا استفاده کرد،تیمش را به میدان بفرستد.بنابراین ظاهرا ایسکو،خواکین،ویگتون و مارتین دمچلیس از ابتدا برای مالاگا در ترکیب اصلی،بازی خواهند کرد.

 لوکاس پیاسون برزیلی اخیرا به صورت قرضی از چلسی به مالاگا پیوسته و دیگو لوگانو دیگر خرید جدید این تیم که از پاری سن ژرمن راهی اسپانیا شد و احتمال اینکه پنجشنبه شب جزئی از ترکیب اصلی مالاگا برای این بازی باشند وجود دارد.

لباس میلان
تاریخ : پنجشنبه 5 بهمن 1391 | 02:30 ب.ظ | نویسنده : علیرضا | نظرات

  • پی سی سون
  • بیابان زدایی
  • بلاگ اسکای
  • سکوت